اطلاعیه شماره 2

راهنمای تکمیل و بارگذاری مدارک ثبت نامی

 

 پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 96 می بایست مدارك مربوطه را به صورت فايل تصوير (Scan شده) تهيه نموده سپس با ورود به آدرس سامانه ثبت نام (http://int.shmu.ac.ir/Samaweb/Login.aspx) در قسمت نوع كاربري گزينه "دانشجويان جديدالورود" را انتخاب و با درج كدملي وكلمه عبور (شماره داوطلبي) وارد سيستم شده وپس از مطالعه كامل راهنماي سيستم به ترتيب صفحات مربوطه در سامانه را تكميل و مدارك مورد نياز را در آن بارگذاري نماييد و در پايان، پس از اخذ كد رهگيري ، اطلاعات تكميل شده را چاپ و در روز تحويل مدارك به آموزش دانشكده مربوطه ارائه نماييد .

 

تذكر خیلی مهم: دانشجويان عزيز توجه داشته باشيد كه ثبت نام فقط بصورت غير حضوري (الکترونیکی) انجام خواهد شد . ضمناً پذیرفته شدگان باید حداکثر تا 24  ساعت پس از دریافت کد رهگیری، مجددا به آدرس (http://int.shmu.ac.ir/Samaweb/Login.aspx) مراجعه نموده تا از صحت تکمیل مدارک خود و تایید ثبت نام نهایی خود توسط کارشناسان آموزش دانشکده ها آگاهی یابند.

پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه مناطق محروم موضوع قانون برقراری عدالت آموزشی می بایست پس از ثبت نام اینترنتی فرم شماره 14 را دانلود و در روز تحویل مدارک، به دفتر حقوقی دانشگاه جهت اخذ تعهد مطابق مفاد فرم معرفی خواهند شد.

 

 

********************

 ارسال مدارک مورد نیاز در سامانه  ثبت نام اینترنتی

1-     ارسال فایل تمامی صفحات شناسنامه در قالب یک فایل در سامانه ثبت نام اینترنتی جدیدالورود

2-     ارسال فایل کارت ملی در سامانه ثبت نام اینترنتی جدیدالورود

3-     ارسال فایل عکس در سامانه ثبت نام اینترنتی جدیدالورود

4-     ارسال فایل مدرک وضعیت نظام وظیفه (ویژه برادران) در سامانه ثبت نام اینترنتی جدیدالورود

5-     ارسال فایل اصل گواهی پایان دوره متوسطه بانضمام ریزنمرات دوره متوسطه در قالب یک فایل در سامانه ثبت نام اینترنتی جدیدالورود

6-      ارسال فایل اصل گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی بانضمام ریزنمرات دوره پیش دانشگاهی در قالب یک فایل در سامانه ثبت نام اینترنتی جدیدالورود